NËSE DO TË KRIJOSH PËR FËMIJËT, FRYMËZIMI NUK MUNGON KURRË. JO Vetëm sepse Bota e Tyre është e pasur, por sepse ATA vetë janě një frymëzim i pashtershëm. Megjithatë, të frymëzohesh për të bërë art nga nofkat që mamatë u vendosin fëmijëve është paksa e veçantë. Pikërisht këtë ka bërë stilistja suela Brahimllari, e CILA UA ka kushtuar fëmijëve krijimtarinë e një koleksioni dimëror PALLTE. PROJEKTIN PËR PALLTOT E PERSONALIZUARA TË VAJZAVE, SUELA E KA NISUR NJË VIT E GJYSMË MË PARË. Megjithatë, tashmë që Kjo është dhe shkencore, s`na mbetet gjë tjetër veçse të besojmë se kështu është e Vërtetë. Një studim i Fundit ka publikuar raportin final se meshkujt në dimër do të pëlqenin shumë një vajzë që është e veshur me një pallto të kuqe “flakë”. Reali, Barcelona, City?/JO, JO!/Futbollistët e Dortmund Mundit shënojnë një Gol Model Vëmendje: Nëse NUK Ju shfaqet Galeria, klikoni Këtu ka një arsye se PSE Chris de Burgh realizoi këngën “Lady in Red” (Gruaja e veshur me të kuqe), sepse e kuqja çmend dhe Demin, JO më un burrat! Transformimi befasues/nga mbipeshë në një Super Model! Surprizues ka qenë Fakti se 70% e Tyre kanë votuar për pallton e kuqe, duc thënë se është pikërisht Kjo veshja që do t`i ndizte atyre dëshirën për ta ftuar até vajzë në një takim. NGA: ELONA JAÇELLARI FOTOGRAFIA: ENDRIT MËRTIRI/MODELE: (Nga e majta në të djathtë) SINDI VESELI, EDELINA OSMANI, TEA HAZIZAJ DISA fotografi me të njëjtën Grua si MODELE por me ngjyra të ndyrshme PALLTE, IU treguan 1000 meshkujve të cilët votuan se me cilën pallto ATO realisht “do ta gjuanin” (t`i kërkonin takim). Adresa juaj email s`do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janě shënuar me një * kështu që VAJZA, nëse Doni që këtë dimër të gjeni dashurinë e jetës, Ku i dihet, gjithçka Mund të nisë nga një pallto: sigurohuni që të jetë e kuqe.

/Blitz.al/Dritare.net Ju sjell një Galeri më Trendet dhe Modelet më të Fundit të palltove./E.B-dritare.net një pallto për Qershinë, një për Luleshtrydhen, një tjetër për Luleqengjin E mami Rudina Magjistarit, një për Dritën, për Mjelmën, Diellin, lulen, Trëndafilin, Fluturën, Mjaltin, Lulediellin dhe Rrushin. Janë krijime sa fantaziste, AQ Edhe të ëmbla, që Duke IU bashkuar portreteve engjëllore të tri vogëlusheve, e bëjnë këtë Dashuri mëmësore një kopsht parajse MBI tokë. “Qershia dhe luleshtrydhja janě Vajzat e Mia binjake. Kështu i mikloj Unë ATO të dyja, ndaj Edhe palltot janě njëlloj. Ndryshojnë Vetëm detajete vendosura sipër copës, “-rrëfen suela në përgjithësi, tendnca është për realitetin dhe rehatinë. Një mënyrë për të përshtatur një joshje të përditshme. Por Moda NUK e Haron que qejjfin, ngjyrat dhe elegancën… a PRA ku profilizohet Edhe tendenca e sezonit, Duke festuar individualitetin dhe stilin nëpërmjet një shumllojshmërie trendesh. Gjyshja e Ariana Grande-s është shumë “cool”, madje më shumë SESA ne! Vajzat e modës e dinë që Kur Probajmo Dimri, palltoja është një nga veshjet që kurrë NUK duhet të mungojë në gardërobën e Tyre. GJATË PUNËS SIME ME FËMIJËT KAM DËGJUAR SHUMË PRINDËR E NJERËZ TË NJOHUR, TË CILËT I THËRRASIN TË VEGJLIT E TYRE ME NOFKA NGA MË BEFASUESET,-rrëfen suela. -Kjo gjë më ka ngacmuar shumë dhe kisha kohë që fantazoja që këtë koleksion fjalësh zemre dhe mikluese ta shndërroja në një koleksion të veçantë. ” Kjo IDE tashmë e përfunduar, qëndron veshur në Trupin e së brishtës edelina Osmani, së ëmblës Tea hazizaj dhe rrezatueses Sindi Veseli, tri supermodele të Vogla, të cilat janě përzgjedhur të shpalosin këtë Projekt, frymëzuar dhe krijuar nga zemra nënash.